piątek, 13 kwietnia 2012

Bohaterowie.


Destiny Hope Madison

                                                   
Hope ma 17 lat.Pochodzi z bogatej rodziny.Jej mama to lekarka a tata to prawnik.Ma młodszego brata Justina.Przyjaźni się z Darcy od 16 lat.Jest fotomodelką.Jej marzenie to zostać aktorką.Śmieje się ciągle.Kocha imprezy,zakupy.Bywa spokojna ale i czasami szalona.W przeciwieństwie do innym bogaty dziewczyn w szkole prywatnej nie jest tak rozpuszczona.Lubi One Direction, Cher Lloyd , Ed Sheeran ale lubi też Guns n roses, Queen.Woli chłopaków starszych i romantycznych.Ma tatuaż na dłoniach  z napisem : Stay Strong.
Darcy Eve 

Ma 17 lat.Jej ojciec to wspólnik taty Destiny.Woli na Destiny mówić Hope.Jest bardzo roześmiana i bardzo miła.Jej mama to architekt.Również jak Hope jest fotomodelką ale ma ładny głos i zastanawia się na karierą piosenkarki.Kocha imprezy, zakupy i horrory.Uwielbia One Direction , Cher Lloyd, Ed Sheeran.Nie lubi chodzić w mundurku szkolnym.Ma starszego brata który chodził z Hope.Ma tatuaż na ręce z napisem: be true to who are you.

Liam Payne
1/5 członek zespołu One Direction.Boi się łyżek...Jest opiekuńczy i bardzo romantyczny.Woli dziewczyny które są spokojne ale i czasami bezczelne i które potrafią się bawić.Oddał by życie za dziewczynę.Kocha swoje fanki ale czasem ma dość sławy.

Harry Styles
1/5 członek zespołu One Direction.Jest najmłodszy.Lubi imprezować.Lubi jak dziewczyna jest pewna siebie mniejsza i ma słodki uśmiech.Pod wpływem alkoholu odbija mu strasznie.Nie ma od dawna dziewczyny.Lubi chodzić nago.

Louis Tomlinson
1/5 członek zespołu One Direction. Jest najstarszy. Lubi marchewki i dziewczyny które jej jedzą.Uwielbia paski. Jest romantyczny i zabawny. Lubi sportu ekstremalne. Chciałby mieć dziewczynę która nie boi się rozmawiać. Lou potrafi gadać bez końca.

Zayn Malik
1/5 członek zespołu One direction.Lubi być zawsze modnie ubrany.Jest muzułmaninem.Lubi miłe dziewczyny które są roześmiane. Nie jest zbytnio rozgadany ,ale kiedy spodoba mu się dziewczyna, potrafi zrobić dla niej wszystko.

Niall Horan
1/5 członek zespołu One Direction. Jako jedyny w zespole jest Irlandczykiem. Lubi dziewczyny miłe i spokojne, lekko nieśmiałe, bo lepiej mu się z nimi gada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz